Rize iptv Paketleri

Rize İpTV olarak öncelikli düşüncemiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır.

Rize, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir şehirdir. Doğuda Çayeli ve Güneysu ile, güneyde İkizdere, batıda Derepazarı ve Kalkandere, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Rize ip tv ihtiyaçlarınızda bölgenin ve şehrin en iyi sağlayıcısı Ela İPTV hizmetinizdedir. İptv test edeblir sonrasında iptv satın alabilirsiniz. otomatik test mevcuttur. en iyi ve donmayan iptv serverimiz sizlere özel sunucularla yüksek kalitede bile UHD iptv izleyebilirsiniz. iptv nedir diyenler bizimle whatsapp canlı destek hattından detaylı bilgi alabilir.

Ayrıca aşağıdai tüm içelere de hizmet sunmktayız.
AHIRLI iptv AKÖREN iptv AKŞEHİR iptv ALTINEKİN iptv BEYŞEHİR iptv BOZKIR iptv CİHANBEYLİ iptv ÇELTİK iptv ÇUMRA iptv DERBENT iptv DEREBUCAK iptv DOĞANHİSAR iptv EMİRGAZİ iptv EREĞLİ iptv GÜNEYSINIR iptv HADİM iptv HALKAPINAR iptv HÜYÜK iptv ILGIN iptv KADINHANI iptv KARAPINAR iptv KARATAY iptv KULU iptv MERAM iptv SARAYÖNÜ iptv SELÇUKLU iptv SEYDİŞEHİR iptv TAŞKENT iptv TUZLUKÇU iptv YALIHÜYÜK iptv YUNAK iptv

Rize iptv server

Güçlü altyapımız ve etkili teknik desteğizmizle bu farkı siz de yaşayın.

4 Katmanlı Sunucu

4 Katmanlı ve ekstra korumalı sunucularımız ile Rize ve tüm dünyayadaki yayınlarımızda donma ve takılma kesinlikle olmamaktadır. Sunucularımız 256 bit güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır. Rize iptv Günlük yapılan bakımlar sayesinde herhangi bir log işlemi gerçekleşmemektedir.

Rize Özel İp Ağı

Özel ip paylaştırma sistemimiz ile başka bir kullanıcının yayın kullanımı sizin yayınınızı kesinlikle yavaşlatmamaktadır. Her kullanıcıya verilen özel ip adresleri sayesinde yayınlarda ekstra gecikme gerçekleşmemektedir

Rize ve Dünyanın Bütün Kanalları

Türkiye başta olmak üzere Dünyanın bütün kanallarına erişiminiz bulunmaktadır. Kanal listemiz günlük olarak sürekli güncellenmektedir. Tüm spor müsabakaları , diziler , belgesel kanalları , yetişkin ve çocuk kanallları anlık güncellenmektedir.

Dizi Film Arşivi

Güncel ve geçmişte yayınlanan binlerce dizi , film , belgesel ve yetişkin içerikler sizler için sunucularımızda barındırılarak satın aldığınız ip tv hizmetine ücretsiz eklenmektedir.Rize bulunan müşterilerimiz gönül rahatlığıyl kullnabilirler

Sıkça Sorulan Sorular

Rize İptv yayınlarını sorunsuz izleyebilmeniz için internet hızınız 4 megabitin üzerinde olmalıdır. İnternet hızınız 4 Mbit's in üzerinde olduğu sürece yayınlarda herhangi bir kesinti yaşamadan problemsiz şekilde izleyebilirsiniz.
Rize İpTV Yayınlarını Bilgisayar, cep telefonu veya akıllı televizyonunuzun olduğu her yerde yayınları izleyebilirsiniz. Yayınları sorunsuz izleyebilmek için internet hızınızın 4 megabitin üzerinde olması gerekmektedir. İnternet hızınız 4 megabitin üzerinde olduğu sürece kesintisiz izleyebilirsiniz.
Tüm Rize İpTv yayınlarımız, kesinti ve donmaların önüne geçilebilmesi için ortalama 13 saniye geriden gelmektedir.
Size uygun Rize iptv paketini talimatlara göre satın alıktan sonra kullanıcı bilgileriniz anında oluşturulur. Kullanıcı bilgilerinizi canlı destek ekibimize bağlanarak yada whatsapp destek hattımızdan yazarak talep edebilirsiniz.
Ela İpTv'de İpTv Paketini satın aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz.